Takipçi hilesi nasıl çalışıyor ?

Takipçi hilesi nasıl çalışıyor ?

2017-11-14 18:12:53

İnstagramda hepimiz çok takipçimiz olsun isteriz ve bunun için ya sevilen ünlü biri olmamız gerekiyor yada devlet büyüğü vs bunların dışında insanlar çok takipçi istediklerinde instagram takipçi hilesi hizmeti veren siteler ortaya çıktı. Bu siteler havuz mantığı ile yaptıkları sistemde kullanıcılara birbirini takip ettirerek instagram takipçi hilesini bulmuş oldular, bazı instagram havuzlarında bot hesap açıcılar vardır. Bot hesap açıcılar sürekli fake instagram açarak havuza ekleyip data sayısını büyütürler bunun sebebide daha çok takipçi atmak vs. Günümüzde bot hesaplara instagram follow like ve comment gibi daha saymadığım birçok izni vermiyor verse bile 5 işlem izni verip doğrulamaya sokuyor yani günümüzde bot hesap ile instagram iş yapmak mümkün değil.

Günümüzde takipçi hilesi nasıl çalışıyor ?

İnstagram her geçen gün takipçi hilesini dahada yapılamaz hale getiriyor. Günlük doğrulanmış aktif bir kullanıcının gün içinde yapabileceği işlemler limitlidir, bir hesaba bu işlem limitini geçirirseniz o hesap o gün boyunca daha işlem yapamaz hale gelir ve havuzda işlem yapacak kullanıcı sayısı azalır bu yüzden bu işi gerçekten yapan kişilerin kullanıcılara verdikleri kredi limitleri düşüktür.

Türk takipçi siteleri havuz mantığıyla çalışır giren kullanıcı başka kullanıcıları takip edebilir ve başka kullanıcıları kendine takip ettirebilir bu yöntemle 200k 300k takipçi kasan kullanıcılar günümüzde mevcut.