Takipçi hilesi nasıl çalışıyor ?

2017-11-14 16:12:53


takipci-hilesi-nasil-calisiyor

İnstagramda hepimiz çok takipçimiz olsun isteriz ve bunun için ya sevilen ünlü biri olmamız gerekiyor yada devlet büyüğü vs bunların dışında insanlar çok takipçi istediklerinde instagram takipçi hilesi hizmeti veren siteler ortaya çıktı. Bu siteler havuz mantığı ile yaptıkları sistemde kullanıcılara birbirini takip ettirerek instagram takipçi hilesini bulmuş oldular, bazı instagram havuzlarında bot hesap açıcılar vardır. Bot hesap açıcılar sürekli fake instagram açarak havuza ekleyip data sayısını büyütürler bunun sebebide daha çok takipçi atmak vs. Günümüzde bot hesaplara instagram follow like ve comment gibi daha saymadığım birçok izni vermiyor verse bile 5 işlem izni verip doğrulamaya sokuyor yani günümüzde bot hesap ile instagram iş yapmak mümkün değil.

Günümüzde takipçi hilesi nasıl çalışıyor ?

İnstagram her geçen gün takipçi hilesini dahada yapılamaz hale getiriyor. Günlük doğrulanmış aktif bir kullanıcının gün içinde yapabileceği işlemler limitlidir, bir hesaba bu işlem limitini geçirirseniz o hesap o gün boyunca daha işlem yapamaz hale gelir ve havuzda işlem yapacak kullanıcı sayısı azalır bu yüzden bu işi gerçekten yapan kişilerin kullanıcılara verdikleri kredi limitleri düşüktür.

Türk takipçi siteleri havuz mantığıyla çalışır giren kullanıcı başka kullanıcıları takip edebilir ve başka kullanıcıları kendine takip ettirebilir bu yöntemle 200k 300k takipçi kasan kullanıcılar günümüzde mevcut.


İnstagram Takipçi Sayısını Arttırmak

İnstagram Takipçi Sayısını Arttırmak Dünden bu güne olarak bakarsak, İnstagram takipçi çoğaltmak için birbirinden farklı yöntemler mevcut. Bunları sayısız şekilde türevlerine ayırabiliriz.

Uygulama Yüklemeden İnstagram Kullanmak

Uygulama Yüklemeden İnstagram Kullanmak İnsanların en büyük merak ettiği, instagram takipçi programlarını kullanmaktı aslında. Fakat son dönemlerde, her hangi bir sosyal medya uygulaması

İnstagram Takipçi Gönder Fırsatları

İnstagram Takipçi Gönder Fırsatları Yüksek sayıda takipçi gönder imkanı, sosyal medya instagram paneli ile çok kolay. Takip merkezi, kullanıcılarına en güzel ve farklı şekilde kodlanmış