Sosyal Medya İnstagram Hilesi Takipçi Sayımı Yüzbinlere Çıkardı

Sosyal Medya İnstagram Hilesi Takipçi Sayımı Yüzbinlere Çıkardı

2017-12-15 18:45:17

Sosyal Medya İnstagram Hilesi Takipçi Sayımı Yüzbinlere Çıkardı


Çok eskiden, kim tahmin ederdi ki internet çağına geleceğiz. İletişim kurmak dahi çok zordu ve insanlar birbirlerine sesini duyurmak için farklı yöntemler izlerdi. İnanılmaz olanı başarıyor insanoğlu. Çok zeki kişilerin ve yaratıcı düşüncelerin bir araya gelmesi, farklı projeleri doğurdu günümüzde. İlk önce internet ağı kullanıldı, daha sonra GPS sistemleri geliştirildi. GSM şirketleri ve farklı teknoloji firmaları cep telefonlarını çıkardı. Hepsinin hızı inanılmazdı, 2.000 li yıllardan sonra çağ atladık desek doğru olacaktır. Cep telefonunun içine kamerayı yerleştirdiler ve gerisi çorap söküğü gibi geldi. Fakat bundan önce, hiç kimse böyle bir gelişimi tahmin dahi edemezdi.
İnternet sektörü, birçok insana gelir sağladı. Bunun yanı sıra, teknolojiyle farklılaşan ve gelişen hayatlar ise cabasıdır. Doğru kullanımı sonrasında alınan sonuçlar takdiri hak etmektedir. Şu an günümüzde ufak çocukların dahi cep telefonu var ve sosyal medya hesaplarına sahipler.

En ufağı dahi, takipçi kazan hilesi ve diğer farklı yöntemler hakkında bilgiye sahip.

Okulda birbirleriyle takipçi sayılarını kıyasladıkları ve yarıştırdıklarından eminiz. Kötü amaçlı sosyal medya içerikleri ve paylaşımlarının önüne geçilmesi şarttır. Tabii bunun için öncelikle doğru sosyal medya platformu tercihi olmalıdır. Özellikle önerimiz instagram, takip merkezi sadece bunu ele almış. Başarılı bir projedir tabii ki. İnsanların istediği sonuçları alması gibi bir güzellik olamaz.


Evimde olan ikinci el eşyalar, kendi ürettiğim elişi ürünler ve etrafımdan aldığım teknolojik cihazların satımını yapıyorum. Ek gelir elde ediyorum ve dükkanımda var. Türkiye’de bu tarzda işler oldukça yaygın hale geldi. Fakat püf noktaları var ve benim gibi yapmanız size başarıyı getirecektir. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmayı istedim. Şu an günümüzde birçok kişi, sosyal medya instagram üzerinden, yaptığı ve tasarladığı ürünleri duyurmaya çalışmaktadır. Lakin instagram takipçi kazan fırsatlarını, sosyal medya takip merkezi üzerinde değerlendirmek yapılacak işlerin en başına yer almalıdır. Paylaştığınız bir ürün yada yazdığınız bir blog, insanların dikkatini beklediğinizden daha fazla çekmeye başlayabilir.


İlk işe başladığım zaman takipçi sayım 1.500 civarı oldu, kazancımı etkiledi bir hayli. Fakat takipçi merkeziyle ve kendi yöntemlerimle bunu arttırmalıydım. Takipçi sayısı ve aynı zamanda paylaşımlarıma yaptığım otomatik beğenme sistemi, benim hayallerime kavuşmamı sağladı. Ek gelir olarak yaptığım işimde, bir çok satış ortaklığı teklifi almayı başardım. 150.000 takipçim oldu ve her paylaşımın en az 5.000 beğeni alıyordu. Bu demek oluyor ki, kaliteyi insanlara beğeni sayısıyla göstermekteyim ve takipçi sayımla güvenilir olduğumu kanıtlamaktayım. Sosyal medyanın insandaki yeri bence büyük, en azından böyle düşünmekteyim. İstediğinize ulaşmanız için sosyal medya instagram platformu birinci önerimdir. Şahsi hesaplar, sahte kullanımlar, ticari ürün tanıtımları, kişisel yazılar, haberler ve çok daha fazla yayınınızı istediğiniz kadar fazla insana duyurabilirsiniz.