İnstagram Takipçi Kazanma Hilesiyle Değişen Hayatlar

İnstagram Takipçi Kazanma Hilesiyle Değişen Hayatlar

2017-12-15 07:03:51

İnstagram Takipçi Kazanma Hilesiyle Değişen Hayatlar


Artık günümüzde, sosyal medya kullanmayan kişi kalmadı diye düşünmeden edemem. Tabii instagram, facebook, twitter ve bunlar gibi internet üzerinden sosyalleşebileceğiniz bir çok platform var. Fakat instagram, sosyal medya konusunda gerçekten çığır açtı desek yeri var. Artık şahsi hesapların yanı sıra, kurumsal firmalar dahi bunun üzerine çalışmalar yapmaktadır. Sosyal medya uzmanlığı ve sosyal mühendislik birimleri oluşturuldu. Bu dere çağımızı ele geçiren ağın parçası olmamak mümkün olmazdı. Aynı zamanda kötü amaçlı kullanımlar arttı, bunu kimse inkar edemez. Fakat instagram, tamamen farklı ve kendi çizgisini asla bozmadı. Yasal olmayan içerikler ve yanlış paylaşımlar konusunda, diğer sosyal medya platformlarının birkaç adım önünde.


İnstagram takipçi kazanma yöntemleri, her geçen gün geliştirilmeye başlandı. Üniversitede öğrenciyim, derslerimde başarılıyım ve bir o kadar da yardımsever biriyimdir. Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve iki sene daha var bitirmeme. Sosyal mühendislik ve yan kollarını içeren, geniş kapsamlı bir tez hazırlamayı düşündüm. Daha önce hiç ortaya çıkmamış ve instagram kullanıcılarının tamamının ilgisini çekmesi gerekir. Kaliteli iş yapmayı severim ve okulda derslerimin hakkını en güzel şekilde veren yapım var. İnsanların sosyal medyayı tek amaçla kullanmasını tercih etmem. Tabii fikirler her daim aynı olmayabiliyor. Olsun, ben yine de ele alayım. Eminim projemden sonra çok farklı olacak ve insanların bakış açısı değişecektir.


Herkesin beğeneceği ve rahatlıkla kullanacağı bir proje ortaya çıkardım. Tabii bunun için okuldan ve çevremden fikirler edindim. İnsanlar en çok sosyal medya hakkında neyi merak ediyor bunun araştırmasını yaptım. Sürekli olarak edindiğim bilgi, instagram hileleri ve takipçi kasma konularıydı. Takipçi kazan paneli diye aklıma geldi ve eklemeler yaparak geliştirdim. Tezimi aynı zamanda internet üzerinde projelendirdim. İnsanların hayal dediklerini başarmak harika olur gerçekten. Taslak olarak hazırladım, öncelikle öğrencilerin kullanacağı platform haline getirdim. Fakat daha sonra takipçi merkezi isimli siteyi kurdum. Mükemmel oldu bana göre, insanların istediklerine ulaşmasını sağladım. Uzun süreç çalışma sonucunda etrafıma ve çevreme yaydım.


Takipçi kazan projesi, sosyal medya alanına adeta damga vurdu. Uygulama indirmeden kullanım hakkı oldu ve böylece binlerce takipçi hayalleri gerçek oldu. Mail üzerinden gele şikayetler, öneriler, tavsiyeler ve eleştiriler benim için önemliydi. Projemin son versiyonu, yani kusursuz hali beni heyecanlandırmaya başladı. Şikayet konuları tamamen bittikten sonra, teşekkür e-posta bildirimleri aldım. Hayatlarının değiştiğini ve iş imkanlarının büyüdüğünü söyleyen kişilere yardımcı oldum. Tabii bu sistemi kurmak hiç kolay olmadı, ama insanların başaracaklarını göstermiş oldum. Hiçbir şey kusursuz değildir bu hayatta, özellikle sürekli geliştirilebilen teknoloji ürünleri ve yazılımlar için bunu söylemek daha normaldir. Bir çok sesini duyurmak isteyen kişi, firma ve farklı topluluklar takipçi merkezi sayesinde istediklerinden daha güzel sonuç almayı başardı.