İnstagram nedir, nasıl takipçi kazanırım ?

İnstagram nedir, nasıl takipçi kazanırım ?

2017-10-16 04:03:23

Malumunuz insanlar doğup dış dünya ile alaka kurmaya başladıkları andan itibaren duygularını, düşüncelerini, mutlu ve özel anlarını diğer insanlarla sürekli paylaşmak isterler. Haberleşmek, iletişim kurmak bizim hayatımızda olmazsa olmazlardandır. Bu haberleşme ve iletişim, günümüze kadar zamana ve çağa göre değişmiştir tabii ki. İlk zamanlarda dumanla, güvercinle haberleşmelerden, artık ellerimizdeki küçücük cihazlarla dünyanın öbür ucundaki kişiyle kolayca yaşadığımız anı paylaşır olduk. Böylelikle eğlence anlayışımız da değişti.

Evet, teknolojinin gelişmesi ile iletişim dünyamız da bambaşka bir boyut kazandı. Nitekim sosyal medya da hayatımızın vazgeçilmez iletişim araçlarından biri haline geldi. İnstagram da bu iletişim araçlarının içinde şüphesiz en süslü ve eğlenceli olanlardan bir tanesidir.

İnstagramda Nasıl Popüler Olurum ?

İnstagram ile insanlar, hayatlarındaki en güzel kareleri, en özel anları takipçileri ile paylaşıp, onların beğenisine sunabiliyorlar. Birbirinden güzel ve özel fotoğraflarını, videolarını yayınlayabiliyor, canlı yayın yaparak yaşadığı o ana başkalarını da dâhil edebiliyor. Öyle ki ciddi manada büyük bir kesimin kullandığı bu renkli dünya, bazı insanların popülaritesini artırırken, bazılarına ise ekonomik açıdan güzellikler getiriyor. İnsanların diğer insanlarla yaptığı, yapacağı her işten, bulunduğu yerden haberleri oluyor anında. Bu da tabii ki insanlar arasında farklı bir etkileşime sebep oluyor. Bu paylaşımların beğenilmesi ise paylaşımları çok daha anlamlı hale getiriyor. Ayrıca bunun için takipçinizin yüksek olması da bir diğer önemli unsurdur.

Popüler olmak, tanınmak, çevremizde ve toplumda farklı bir yer kazanmak tabii ki her insanın isteyeceği bir durumdur. Çünkü özellikle günümüzde kendimizi ifade edebilme metotları çok değişti. Artık duyguların, en özel anların, hatta günlük yaşantının bile sanal âlemde yaşandığı şu günlerde, popüler olmak hayatımıza daha fazla renk ve heyecan getirmiş oluyor. Bu sanallaşmanın güzel yönleri, isteyen ve başarabilen herkesin kolaylıkla geniş kitleler tarafından tanınabilmesi, yani ünlü olabilmesi. Eskiden olduğu gibi kimsenin meşhur olmak için evden kaçmasına, inşaatta türkü söylerken bir plak yapımcısının onu duymasına gerek yok. Artık, sanal alem dediğimiz bu büyülü dünya bize istediğimiz yerlere doğru kolayca yürüyebilmenin fırsatını sunuyor. Bu gelişmelerle birlikte, artık insanlar beğenilerini, uğraşlarını ve tarzlarını ünlü ve popüler kişilere göre yapıyor. Bir nevi bu tanınmış kişiler toplum arasında bir -rol model- olma özelliği kazanıyor. Onun yaptığı her iş benimseniyor, söylediği her söz birçok kişi tarafından duyulup benimseniyor ve attığı her adım takip ediliyor. Böylelikle de toplum içinde popüler olmak, yaşamınızı daha fantastik hale getiriyor. Monotonluktan uzak bir yaşam ve parmakla gösterilen birisi olmak, kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Durum böyle olunca da artık özellikle genç kesim ki gençlerin en büyük amaçlarından biri de dikkatleri üzerinde toplamak, bu özelliğe sahip olmak istiyor haklı olarak.

Takdir edersiniz ki, popülariteyi artırmak için önemli yöntemlerden olan Instagram hesabınızda popülerliği artırmak önemli olacaktır. Keşfet alanına düşen popüler insanlar gibi sizlerde bu popülerliği yakalamak için Instagram beğeni hilesi ve Instagram takipçi hilesinden yararlanabilirsiniz.

İnstagram Hilesini Kimler Kullanıyor ?

Instagram ile yapılan paylaşımlarda gerek ticari bir amaçla gerekse sizin kendinize ait paylaşımlarda beğeni toplamak önemlidir. Ancak bu beğeniyi doğal yollardan toplamak bazen yeterli olamayabiliyor. Böylelikle hak ettiğiniz şekilde paylaşımlarınızı insanlara ulaştıramıyorsunuz. Paylaşılan gönderilerin beğenilmesi de kullanıcılar için çok önemli. Çünkü her beğeni, paylaşılan gönderinin popülerliğini artırıyor ve daha çok dikkat çekmesini sağlıyor. Özellikle ünlülerin hesaplarına bakıldığı zaman, sevenlerinin ve takipçilerinin ne kadar çok olduğu anlaşılıyor.

Ünlülerin yanı sıra, en çok tanınan markalar, yerel işletmeler ve hangi sektörden olursa olsun tüm kuruluşlar artık tanıtımlarını da bu yoldan yapıyor. Bu sayede daha hesaplı yoldan reklam yapabilme imkânını buluyorlar. Takipçi ve beğeni sayısı çok olan kişi ya da kuruluş, bu sayede gönderi ve paylaşımlarını maksimum dereceye çıkarabiliyorlar. Öyle ki Instagram takipçisi fazla olan hesapların arama motorunda da daha geniş bir kitleye görünmesi gibi bir durum söz konusu. Böylece bu iletişim ağı genişledikçe genişliyor ve artık siz, sesinizi tahmin ettiğinizden daha fazla kişiye duyurabiliyorsunuz.

İnstagram Hilesini Nasıl Kullanırım ?

Hayatımızda her geçen gün ardı arkası kesilmeyen kolaylıklar geliştiriliyor. İşte o kolaylıklardan biri olan bu sistem ise Instagram takipçi hilesi. Evet, bu yolla takipçi sayınızı kolaylıkla artırabiliyor, bir resminize aynı anda çok fazla beğeni alabiliyorsunuz. Böylece en kolay yoldan hesabınızın ve paylaşımlarınızın popülaritesini artırmış oluyorsunuz. Bunun için yeterli olan tek şey, bir hesabınızın olması.

Eğer hesabınız varsa siz de artık bir ünlü kadar çok takipçiye sahip olabiliyorsunuz. Hesabımızın takipçisinin çok olmasının ve gönderilerimizin çok beğeni almasının başlıca yolları tabii ki kaliteli, ilgi çekici paylaşımlarda bulunmaktır. Ama tüm bunların işe yaraması için bazen uzun bir süre gerekebiliyor. Bu bir dalgalanma ve bu dalgalanma bazen zaman alabiliyor. Beğeni hilesi ile bu süre minimum dereceye iniyor ve bir anda takipçi ve beğeni sayısı artıyor.

Instagram takipçi hilesi yoluyla tabiri caizse ünümüze ün, şöhretimize şöhret katıyoruz.

Mesela evde kendi el işlerini yapıp satan bir bayan, bu özelliği kullanarak Instagram üzerinden daha çok kişiye ulaşabiliyor. Kolay yoldan insanlara ulaşım sağlayıp, ürünlerini daha kolay satma imkânı elde edebiliyor. Takip Merkezi insanlara eğlence yönünden katkı sağladığı gibi, maddi açıdan da çok büyük katkı sağlıyor. Tıpkı bir sihirli değnek gibi, kısa sürede bizleri çok tanınmış bir kişi haline getirebiliyor takip merkezi uygulaması.

Kısacası, hem kişisel olarak hem kurumsal olarak bu nimetten çok iyi bir şekilde faydalanabiliyoruz. Instagram takipçi hilesi ile günümüz tabiriyle kullanacak olursak bir anda fenomen oluyoruz. Fenomen olmanın en büyük şartı tabii ki olabildiği kadar kalabalık bir takipçi sayısına sahip olmak ve çok fazla beğeni almaktır.

Takip Merkezi uygulmasını kullanmak da oldukça basit. Bunun için öncelikle bir Instagram hesabı açıyoruz ve bu sistemi satın alıyoruz, ücretsizde kullanabilirsiniz. Sonrasında sisteme giriş yapıp takipçi kazan sekmesinden işlem yaparak, kolay bir şekilde takipçi sayımızın arttığını görüyoruz. Gördüğümüz üzere, günlük yaşantımızda her şeyde olduğu gibi, popülaritemizi de artırmak artık parmağımızın ucunda.