İnstagram hilesi güvenilirmi ?

İnstagram hilesi güvenilirmi ?

2017-11-15 23:02:52

İnstagram hilesi veya instagram takipçi hilesi olarak bildiğimiz bu yazılımlar kullanan kişiyi instagramda çok popüler yapabiliyor, bu sebeblede hile olarak isimlendiriyoruz, bu yazılımları günümüzde bir çok insan kullanmakta.

İnstagram yayıldıkça, gençler kısa yoldan popüler olmak için googleda kısa bir arama sonrası instagram takipçi hilesi sitelerini buluyorlar veya instagram takipçi satın alarak popülerliklerini arttırıyorlar. Yüksek takipçi sayısı olup resimlerinde beğeni olmayan instagram severler bunlara ünlülerde dahil aylık oto beğeni satın alırlar ve böylece fotoğraflarını instagram beğeni hilesi ile beğendirmiş olurlar.

Bu otomatik beğeni satın alanlar aslında instagram beğeni hilesini satın almış oluyorlar. :)

İnstagram hilesi veren siteler güvenilirmidir ?

Günümüzde instagram takipçi hilesi gibi bir site yapamıycak kalmadı internette kısa bir araştırma sonrası bu havuz sistemli warez scriptlere ulaşıp hemen bir site açabiliyorlar, bu siteler kesinlikle güvenilir değildir. İnstagram apisiyle çalışmıyor artık sistemler önceden bu sistemlere instagram üzerinden izin verek giriş yapılıyordu api ile, günümüzdeki scriptler cookies ve id:pass ile çalışmaktadır. Bu sistemlere ilk girişinizde şifreniz kaydedilir. Kötü niyetli kişiler hesabınızı çalabilirler, mesajlarınızı okuyabilirler sizi yasal olmayan içeriklere yorum yaptırabilir resimleride beğendirebilirler çok dikkat etmek zorundasınız.

Bilmediğiniz sistemlere şifrenizi girmeyin ve güncel olarak bu siteleri kullanıyorsanız sürekli şifrenizi güncel tutun başka bir yazımızda görüşmek üzere :)