İnstagram hilesi güvenilirmi ?

2017-11-16 08:02:52


İnstagram hilesi güvenilirmi ?

İnstagram hilesi veya instagram takipçi hilesi olarak bildiğimiz bu yazılımlar kullanan kişiyi instagramda çok popüler yapabiliyor, bu sebeblede hile olarak isimlendiriyoruz, bu yazılımları günümüzde bir çok insan kullanmakta.

İnstagram yayıldıkça, gençler kısa yoldan popüler olmak için googleda kısa bir arama sonrası instagram takipçi hilesi sitelerini buluyorlar veya instagram takipçi satın alarak popülerliklerini arttırıyorlar. Yüksek takipçi sayısı olup resimlerinde beğeni olmayan instagram severler bunlara ünlülerde dahil aylık oto beğeni satın alırlar ve böylece fotoğraflarını instagram beğeni hilesi ile beğendirmiş olurlar.

Bu otomatik beğeni satın alanlar aslında instagram beğeni hilesini satın almış oluyorlar. :)

İnstagram hilesi veren siteler güvenilirmidir ?

Günümüzde instagram takipçi hilesi gibi bir site yapamıycak kalmadı internette kısa bir araştırma sonrası bu havuz sistemli warez scriptlere ulaşıp hemen bir site açabiliyorlar, bu siteler kesinlikle güvenilir değildir. İnstagram apisiyle çalışmıyor artık sistemler önceden bu sistemlere instagram üzerinden izin verek giriş yapılıyordu api ile, günümüzdeki scriptler cookies ve id:pass ile çalışmaktadır. Bu sistemlere ilk girişinizde şifreniz kaydedilir. Kötü niyetli kişiler hesabınızı çalabilirler, mesajlarınızı okuyabilirler sizi yasal olmayan içeriklere yorum yaptırabilir resimleride beğendirebilirler çok dikkat etmek zorundasınız.

Bilmediğiniz sistemlere şifrenizi girmeyin ve güncel olarak bu siteleri kullanıyorsanız sürekli şifrenizi güncel tutun başka bir yazımızda görüşmek üzere :)


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Sosyal Medya İnstagram Takipçi Göndermek İstiyorum

Sosyal Medya İnstagram Takipçi Göndermek İstiyorum Uygulama olmadan, sosyal medya instagram takipçi gönder seçeneğini kullanabileceksiniz. Bir çok kişinin bu durumdan haberi yok, instagram takipçi


İnstagramda Takipçi Kasmak Nedir Nasıl Yapılır?

İnstagramda Takipçi Kasmak ? İnsanlarda eskiden beri çekildiği fotoğrafları etrafındaki insanlara, arkadaşlarına gösterme merakı olmuştur. Her evde mutlaka bir fotoğraf albümü olurdu eskiden.


Bedava İnstagram Takipçi Kazanma Yöntemleri

Bedava İnstagram Takipçi Kazanma Yöntemleri Artık günümüzde, sosyal medya instagram takipçi kazanmak daha kolay oluyor. Tabii ki bunun bir sebebi var, takip merkeziyle mümkündür. Bir çok sosyal