İnstagram beğeni hilesi yapamıyorum ?

2017-10-16 02:49:58


instagram-begeni-hilesi-yapamiyorum
Son zamanlarda instagram baya yaygınlaştı, instagramın yaygınlaşmasıyla birlikte yeteri kadar takipçi sayısı olmuyanlar fotoğraflarını beğendirmek için yada takipçi sayısını arttırmak için birsuru yollar dener oldu. İnstagram kolay yoldan popüler olmak istiyenler googleda kısa bir arama sonrasi bu sitelere erişip, gönderilerine beğeni ve kendilerini takipçi gönderip popüler olabiliyorlardı.

İnstagram beğeni hilesine engel ?

İnstagram güncelleme sonucu beğeni yapan hesaplara kısıtlama getirdi, instagramda beğene bileceğiniz resimler artık limitlerle sınırlı. Bu güncellemede instagram beğeni hilesi yada takipçi hilesi yapan siteleri büyük oranda engelledi artık fotoğraflarınızı beğendirmek okadar kolay değil.
begeni-hilesi-engel

İnstagram fotoğraf beğendirmeyi kullanabilecekmiyiz ?

İnstagram güncelleme sonucu çalışan takipçi hilesi siteleri yokmu diye düşünüyorsunuz tabiki hala beğeni yapabileceğiniz siteler mevcut, bu sitelerde instagramın getirdiği limitlere tabikide takılıyor ancak beğeni hilesi için verdikleri limitleri düşürerek beğeni gönderebilecekleri hesapların bu limitlere takılmasına engel olmuş oluyorlar. Takip merkezi v4.0 da böyle bir durum söz konusu değildir beğeni sorunsuz çalışmaktadır, kullanıcılarımızdan gelen mailler doğrultusunda böyle bir blog yazma gereği duydum neden beğeni gönderemiyoruz filan diyorsunuz :), Takip Merkezine her saat girerek beğeni limitleriniz doğrultusunda beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Başka bir yazımızda görüşmek üzere..

Aklınıza takılan yada sormak istediğiniz birşey olursa lütfen mail atmaktan çekinmeyin..


İnstagram Hilesine Giriş Yapamıyorum

İnstagram Hilesine Giriş Yapamıyorum Sosyal medya instagram hilesi, son zamanlarda oldukça insanların başına dert açmaya başladı desek yeri var. Fakat takip merkezi, her türlü problemi ortadan

Beğeni Hilesi Programlarının Faydaları

Beğeni Hilesi Programlarının Faydaları Son zamanlarda, beğeni hilesi en popüler sosyal medya instagram programlarından olmaya başladı. Adeta dünya çapında ünü var desek doğru olacaktır.

Nereden İnstagram Hilesi Bulabilirim?

Nereden İnstagram Hilesi Bulabilirim? Başarılı sonuçları, İnstagram hilesi sayesinde alabilirsiniz artık. Çok yüksek rakamlara ulaşan takipçiler ve beğeniler hayal olmaktan çıkıyor. Kesinlikle